Lekko dopomóc naturze

Lekko dopomóc naturze

Relacje damsko-męskie odgrywają ważną rolę w życiu każdego, dorosłego człowieka. Wprawdzie są ludzie, którzy wiodą życie samotnika albo są tak pochłonięci swoją pracą lub zainteresowaniami, że nie mają czasu na te sprawy. Należą oni jednak to wyjątków, a jak wszyscy wiemy wyjątki potwierdzają regułę. Dla większości z nas te relacje są bardzo ważne, a co za tym idzie chcemy być atrakcyjni. Panie chcą się podobać panom, a panowie panią.

Co zrobić, aby się podobać? Dobre pytanie, które ludzkość zadaje sobie tak naprawdę od wieków. Relacje damsko-męskie bywają skomplikowane i nie ma tak naprawdę wzoru, który by je opisywał. Panowie godziny spędzają na siłowni. Panie zresztą też chodzą na siłownię, ale nie tylko. Panie uprawiają również aerobik oraz inną formę gimnastyki. Po to, aby wyglądać ładniej. Ale na tym nie koniec. Panowie kupują drogie auto i ubrania. Panie również kupują ubrania i kosmetyki. A może rozwiązanie leży gdzie indziej?

Ciekawym rozwiązaniem problemów w relacjach damsko-męskich są feromony. Te skomplikowane związki chemiczne są doskonale znane w świecie roślin i zwierząt. Organizmy z tego królestwa wysyłają sobie za ich pomocą przeróżne sygnały. Wabią potencjalnego partnera, odstraszają osobę niechcianą itp. No dobrze, ale co to ma wspólnego z nami – ludźmi? Okazuje się, że ludzie też wydzielają pewne ilości feromonów. A poza tym można je wytworzyć w warunkach laboratoryjnych. Można je również zakupić w internecie. A tutaj znajdą coś dla siebie zarówno panie, jak również panowie.

Ale co dokładnie ma powodować spryskanie się feromonami? Otóż ma to na celu uczynienie nas atrakcyjniejszymi. Dzięki feromonom zaczniemy się podobać osobą o przeciwnej płci. Feromony oddziałują na podświadomość. Spowodowane jest to tym, że ludzki zmysł węchu nie jest tak doskonały, jak zwierzęcy. Ludzie świadomie nie odbierają feromonów. Ale odbierają je podświadomie. I to jest właśnie wielka siła tych złożonych związków chemicznych.

Warto dbać o siebie. Zarówno o wygląd, jak również charakter. W końcu wygląd to pierwsze wrażenie. Ale sam wygląd to nie wszystko. Feromony to coś, co nie jest dostrzegalne, a jednak! One mogą sprawić, że ktoś o przeciętnym wyglądzie będzie się podobać. A jeżeli jest to ktoś w miarę przystojny i umiejący się zachować, to efekt może być murowany. Iście powalający. Czy też raczej przyciągający ponieważ będziemy na okrągło przebywać w towarzystwie osób płci przeciwnej.

Spryskanie się feromonami – taki subtelny trik, który pozwala nadrobić to, czego nie dała nam natura. A może właśnie o to tak naprawdę chodzi? Może tak naprawdę atrakcyjność to cecha feromonów? Może więc właśnie o to chodzi? Liczne badania potwierdzają, że feromony rzeczywiście działają. Ale ostateczna decyzja należy do nas. Do my ostatecznie zdecydujemy czy kupić, czy też nie kupić. W końcu drogi do sukcesu, również w tych sprawach są różne. A ta jest tylko jedną z nich. Naturalnie pojawia się w tym momencie pytanie co jest lepsze – godzinami ćwiczyć na siłowni i kupić super auto czy jednak dopomóc naturze.